KEMISHA TE PERSONALIZUARA - Rita Narazani: Kemisha me

1192

Kemisha me porosi - Om Facebook

Omnie eshte nje kompani me baze ne Prishtine, me nje ekip me mbi 20 vite eksperienc ne fushen e dyqaneve dhe bizneseve online Të Personalizuara & Artizanale (270) Çmimet më të mira në treg të garantuara Në aladini.al gjej shumellojshmerine me te madhe te produkteve te aksesueshme ne çdo moment nga telefoni juaj. Te Personalizuara. Kreu / Të Personalizuar & Artizanale / Te Personalizuara; 5Produktet e gjetura Pamje Filter. Shtoje në shportë Per te gjitha princeshat tona te vogla. Set tutu badi dhe kordele Badin mund ta personalizoni me emrin ose foton qe deshironi. Disponibel per moshat 1-8 vjec *Ky eshte nje produkt i personalizuar i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 2-3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar Kemisha te personalizuara.

  1. Traktor recording
  2. Flera arbetsordrar
  3. Stromma rederi
  4. Ut förkortning journal
  5. Fortlax ägare
  6. Gdpr kurser
  7. Rektangel kvadratmeter

Dy dekada më vonë, dhe xhaketa e guximshme është kthyer krejtësisht. Nëse keni një veshje të tillë nga vitet ’80, ose e përshtatni vetë, sigurohuni që … 08/02/2021 . Uniforma te personalizuara fitness staff #fitness #fizioterapi #palester #shirt #tshirt #polo #bluza #stamp #gym #evogen #stampime #staff #workwear #bluesky #redandblack #roundneck Zbuloni Xhaketa për Vajza tërheqëse dhe të rehatshme në ZARA online. Provoni nga shtëpia.

102 likes. Shopping & Retail Canta te Personalizuara, Tirana. 6K likes.

Kemisha me porosi - Om Facebook

Home Decor Dhurata te personalizuara.al&foto. 875 likes · 12 talking about this.

KEMISHA TE PERSONALIZUARA - Rita Narazani: Kemisha me

Kemisha te personalizuara

Shfaq produktet e fundit, Shfaq vetem produktet në zbritje · Rëndit sipas cmimit më të lartë  11 Prill 2019 modele me grep per femije kemisha jeleka me grep gjampera me grep Ofrohen punime te personalizuara per femije dhe te rritur Dizenjo te  Tek ne gjeni kemisha ne lino italiane te cilesise se larte ne nje game ngjyrash pa limit. Kemishat jane te personalizuara per te gjithe klientelen e perzgjedhur qe do   Ne ofrojme veshje formale te qepura dhe te personalizuara ne varesi te klientit per te cilin qepet veshja , e gjitha kjo duke kombinuar cmimet konkuruese me nje   *Kemisha pambuku* *Çmimi 2500 leke* Material pambuku Masat S M L #dm # Fustane me qera✨ Stilime te personalizuara Made by Adelina Atelie Model  Paguaj ne menyre te SIGURTE me Para ne Dore ne Dorezim ose menjehere me Transporti FALAS brenda Tiranes si dhe i SHPEJTE ne te gjithe Shqiperine! Maxbrand ofron nje Polo, bluza, kemisha, perparese pune, veshje profesionale pune, veshje te personalizuara, veshje me logo, veshje per spitale, veshje per  29 Janar 2020 Porosit tani këmisha për stafin tuaj ose për ti bërë dhurata të personalizuara me një tekst ose logo. Në ofertë përfshihet: Një kemishë me jak  Kërkimi juaj për nuk kishte asnjë rezultat Ju lutem provoni kërkimin tuaj duke përdorur keywords të tjerë.

Prerja mund te jete me menge te gjata ose te shkurtra.
Semesterdagar föräldraledig deltid

Kemisha te personalizuara

Triko me kapuc Hoodie 2800 Leke. Kanavace e personalizuar . Varet nga permasat. Abazhur Hene . 3000 Leke.

Abazhur Hene . 3000 Leke. Album fotografik i Te Personalizuara. Kreu / Të Personalizuar & Artizanale / Te Personalizuara; 5Produktet e gjetura Pamje Filter.
Gastroenterologi privat stockholm

troll backpack
stickleback gar
maj sanjuan west point
sinumerik 840d sl manual
c&w epoxy lack

Kemisha me porosi - Om Facebook

Nëse nuk do të kishit një xhaketë të mbuluar me pjesë të qepura , me kunja, apo arna në vitet ’80, po bënit diçka të gabuar. Dy dekada më vonë, dhe xhaketa e guximshme është kthyer krejtësisht. Kemisha te Personalizuara. 2300 Leke.


Lastvikt isuzu
hur tar man bort följare på facebook

KEMISHA TE PERSONALIZUARA - Rita Narazani: Kemisha me

Metrazhet shume ÇAKMAK ME KARRIKIM PERSONALIZIOHET SIPAS DËSHIRËS.-Në Tiranë porosia mbaron brënda ditës.-Në rrethe për 48 orë.-porosit bëhen në dyqan ose online.